אודותינו

חברת "Easy mortgage משכנתא בקלות" הינה בין החברות הגדולות והותיקות בתחום, הידע שצברנו במרוצת השנים, הניסיון שעברנו במתן שירות וערך לאלפי לקוחות מרוצים וצוות המומחים שריכזנו יתנו לך את הביטחון שהעסקה הכי יקרה בחיים שלך מתבצעת בצורה בטוחה, מותאמת לצרכיי משפחתך, וחסכונית ביותר. בנוסף לכך היקף העבודה שלנו מול הבנקים במשך השנים ועשרות הלקוחות שאנו מיצגים בבנק בחודש פועלים כמנוף לחץ במשא ומתן בין הבנקים ונותן לנו את הכח להשיג לך הלקוח שלנו את התנאים הטובים ביותר בשוק.

סניפנו במרכז ובצפון ואנו מספקים שירות בפריסה ארצית

הנהלת החברה

בעלי התפקידים בחברה הם:

 • מוטי אביטן - מנכ"ל ומבין המייסדי החברה

  בעל 12 שנות ניסיון כיזם ומשקיע בנדל"ן ומומחה משכנתאות. מרצה למימון ומשכנתאות באוניברסיטה הפתוחה ובמכללת מט"י כיהן 7 שנים כסגן יו"ר איגוד יועצי המשכנתאות לישראל

 • גדי יצחק - מנהל מח' התנהלות בנקאית

  בעל מעל 6 שנות ניסיון ככלכלן מומחה משכנתאות והתנהלות בנקאית. בוגר תואר בכלכלה בטעם מכללת אריאל

 • נטלי שניידר - מנהלת מח' תפעול

  בעלת ניסיון של מעל 8 שנים בתחום הבנקאות והפיננסים בוגרת תואר מנהל עסקים התמחות במימון מטעם מכללת כרמל. יוצאת בנק פועלים ואוצר החייל

 • דורין ולרשטיין - מנהלת אדמינסטרטיבית

  בעלת 6 שנות ניסיון בתחום הבנקאות והמימון בוגרת תואר מנהל עסקים מטעם מכללת כרמל יוצאת בנק הפועלים

 • שלומי יצחק - מנהל מח' הנהלת חשבונות

  בעל ניסיון של מעל 10 שנים בתחום החשבונאות והפיננסים

 • ניסים כהן - מנהל מח' מחשוב

 • רוני אלון - מנהלת מח' שיווק

השרותים שלנו


היתרונות שלנו

לקוחות ממליצים

משכנתא זה מוצר מורכב ואף מסובך, בתכנון המשכנתא עליך לדעת לשלב בין לוחות הסילוקין, המסלולים השונים ומרכיבי המשכנתא. בנוסף לזה עליך לדעת להתאים בין משך חיי המשכנתא, ההחזר החודשי, מהות העסקה ועוד המון שיקולים. לאחר מכן עליך לדעת איך להתנהל אסטרטגית מול הבנקים השונים על מנת להשיג את מבוקשך. תכנון משכנתא חייב להעשות בעזרת ידע מקצועי, ניסיון מעשי, הבנה והכרות של המוסדות הבנקאיים. הסיכון בתכנון לא נכון הוא לא רק עלות של משכנתא גבוהה מאוד, אלה גם החזר חודשי שרק הולך וגדל שבמקרה הטוב יגרום לך למחנק תשלומים חודשי ובמקרה הרע אף עלול להגיע לחדלות פרעון.
"אדם הזקוק לניתוח מסוכן לא יקח את הסיכון ללמד את עצמו לנתח" – מרטין בלום
רכישת בית היא העסקה הגדולה ביותר בחייו של אדם ונטילת משכנתא היא ההחלטה הפיננסית החשובה ביותר שהשלכותיה משפיעות על הלקוח לכל אורך חייו. חשוב לדעת שתכנון המשכנתא בבנק עצמו אינו אובייקטיבי ומטרת יועצי הבנק היא לחתור לעסקה שתהייה רווחית יותר לבנק והרבה פחות עבור הלקוח על זה בעצם נציגי הבנק מקבלים משכורת. כאשר אתה מגיע לבנק שיתכנן לך את המשכנתא נוצר פה ניגוד אינטרסים מובהק! הבנק מצידו מעוניין למנף ולמקסם לעצמו את הרווחים, ואלו הלקוח מעוניין לחסוך. הסיטואציה הזאת היא זו שגורמת לכך שהלקוח מקבל (לעיתים ללא ידיעתו) משכנתא לא כלכלית שעלותה גבוה ולעיתים אף מסוכנת. בטווח הקצר אכן תחסוך את סכום עלות הייעוץ אבל תשלום אותו בסכומים מצטברים הרבה יותר גבוהים בצורה של משכנתא שתופחת ותופחת מאחורי הקלעים.
"זה לא חסכוני ללכת לישון מוקדם, כדי לחסוך בנרות, אם התוצאה היא תאומים." - פתגם סיני
מטרת השירות שלנו היא להשיג לך את המשכנתא המתאימה לך, הבטוחה והחסכונית ביותר. לאחר שננתח את הצרכים שלך, נבנה לך תמהיל(תוכנית) משכנתא מותאם חסכוני ובטוח, אנו נגיש את התמהיל לחלק מהבנקים הגדולים בארץ, לאומי, טפחות, פועלים, דיסקונט, בין לאומי. לאחר שהבנקים יאשרו שהם מוכנים לתת לנו את המשכנתא לפני התנאים שלנו, אנו נתחיל לבצע סקר ריביות מול הבנקים, והבנק שיתן לנו את התנאים הטובים ביותר, שם אנחנו נמליץ לך לקחת את המשכנתא. בנוסף אנו גם חוסכים לך את הזמן, הכאב ראש ואת הפסד ימי העבודה. בעזרת הידע של צוות המומחים שלנו אתה תקבל את התנאים הטובים ביותר.
"השקעה בידע תמיד מניבה את הריבית הגבוהה ביותר." - בנג´מין פרנקלין
בהחלטה כל כך חשובה, אסור לנו לסמוך על קשרים, לבנות משכנתא זה כמו לבנות בית, זה שיש לך קשרים עם קבלן מסוים לא אומר שיש לו את הכלים לבנות את הבית שמתאים לך ולצרכים של משפחתך וזה שתקבל את החומרי בניה הכי זולים לאו דווקא אומר שזה הבית שאתה רוצה לגור בו, כי כשאתה מקבל ריבית טובה זה רק העטיפה, הרבית היא הדבר הכי פחות חשוב במשכנתא, מה שחשוב איזה מסלולים יש בתוך המשכנתא, מסלולים שתופחים מסלולים קבועים, איזה מרכיבים וכן הלאה. יועץ המשכנתא בבנק מסויים אינו אוביקטיבי לגבי הבנקים האחרים , לכל בנק יש את היתרונות והחסרונות שלו, רק מי שנטול אינטרס לבנק ספציפי יכול להבטיח לך ראיה מרחבית לגבי כל יתרונות הבנקים, ורק כאשר תעשה מכרז בין כל הבנקים תקבל את התנאים הטובים ביותר. קיים סיכון בללכת עיור אחרי בנק אחד בלי לבדוק מה מציעים השאר.
"יש סיכון שאינך יכול להרשות לעצמך לקחת, ויש סיכון שאינך יכול להרשות לעצמך לא לקחת." - פיטר דרוקר
את כספי המשכנתא/הלוואה אתה מקבל אך ורק מהבנק, התפקיד שלנו הוא לייצג אותך מול אותו הבנק. לתכנן לך את המשכנתא בצורה בטוחה וחסכונית ולהשיג לך את התנאים הטובים ביותר. חברה ליעוץ וליווי משכנתא כשמה כן היא, לייעץ לך במקצועיות ובאמינות, וללוות אותך בתהליך הפיננסי החשוב ביותר במהלך חייך.
"כשנותנים בך אמון, זוהי מחמאה גדולה יותר מאשר כשאוהבים אותך." - ג´ורג´ מקדונלד
לעובד בנק, רואה חשבון, כלכלן וכו לאו דווקא יש לו את הידע בפרקטיקה של המשכנתאות, במשכנתא אתה צריך לדעת איזה לוח סילוקין מתאים, איזה מסלולים , מה העוגנים בכל בנק ואיך זה משפיע עליך, עליו להיות קשוב להוראות בנק ישראל ולעקוב אחר משתני השוק. אצלנו מטפל בך צוות של מומחים שחיים את התחום באופן יומיומי, צוות הכלכלנים שלנו מונה אך ורק כלכלנים בעלי ניסיון שכיהנו בתפקידים בכירים בבנק למשכנתאות, רק לכלכלן כזה יש את המומחיות, הידע המקצועי, הניסיון רב השנים וראיית השוק המרחבית. כל אלו מבטיחים שאתה תיקח משכנתא חסכונית ובטוחה ותוכל לישון בשקט ב20 או 30 שנים הקרובות.
"שלוש דרכים מובילות אל הידע: דרך המחשבה - האצילית ביותר, דרך החיקוי - הקלה ביותר, דרך הניסיון - המרה ביותר." - קונפוציוס
תהליך של יעוץ וליווי משכנתא בחברתינו מותאם לצרכי הלקוח, יש לנו 3 סוגי מסלולי שירות, מהמסלול המקיף ביותר ועד המסלול הפחות מקיף, כל אחת עולה בהתאם, עלות ממוצעת של ליווי משכנתא מסתכמת בסכום סימלי לעומת חיסכון ודאי של עשרות ואף מאות אלפי שקלים במשך חיי המשכנתא. ויתרה מכך דואגת לכך שההחזר החודשי של תשלום המשכנתא לא יטפח למיימדים שיחנקו אותך מבחינה חודשית.
"אם אתה חושב שההשכלה היא יקרה, נסה את הבורות." - דרק בוק
חברת " Easy mortgage משכנתא בקלות" הינה בין החברות הגדולות והותיקות בתחום, הידע שצברנו במרוצת השנים, הניסיון שעברנו במתן שירות וערך לאלפי לקוחות מרוצים וצוות המומחים שריכזנו יתנו לך את הביטחון שהעסקה הכי יקרה בחיים שלך מתבצעת בצורה בטוחה, מותאמת לצרכיי משפחתך, וחסכונית ביותר. בנוסף לכך היקף העבודה שלנו מול הבנקים במשך השנים ועשרות הלקוחות שאנו מיצגים בבנק בחודש פועלים כמנוף לחץ במכרז ריביות בין הבנקים נותן לנו את הכח הצרכני להשיג לך הלקוח שלנו את התנאים הטובים ביותר בשוק. ולא פחות חשוב, חברת " Easy mortgage משכנתא בקלות" הינה חברה בין המייסדות של "לשכת יועצי המשכנתאות בישראל", ומנהליה אף מכהנים בתפקידים בכירים בלשכה. הלשכה היא חותמת לכך שאתה בחברה שמחוייבת לתקנון אתיקה מחמיר, ולמסגרת כללים ונהלים. כל אילו מבטיחים לך שאנחנו נלווה אותך בדרך הטובה ביותר ואתה ובני משפחתך תוכלו לישון בשקט ב20 או 30 השנים הקרובות.
"הקמטים מלמדים על מקומות שבהם פרחו חיוכים" – מארק טווין
מחזור(שיפור) משכנתא ישנה אכן לא תמיד כדאי, אך ברוב המקרים הוא כן כלכלי וכדאי, אז אם לקחת משכנתא לפני מספר שנים ואף יותר, ואתה לא יודע אם כדאי למחזר, ישנה אפשרות של בדיקה ללא עלות על ידינו. ואז נדע האם וכמה חיסכון ישנו ובמקרים מסויימים אף ניתן להוציא סכום מסויים לשימוש פרטי, שיפוץ הבית החלפת האוטו ואף רכישת דירה קטנה להשקעה, צוות המומחים שלנו ידע גם לייעץ לך בכדאיות הכלכלית בצעדים אלו, ולעזור בבניית תוכנית כלכלית לעתיד פיננסי בטוח.
"הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד היא ליצור אותו" - פיטר דרוקר

בין לקוחותינו

צור קשר